Kupujeme mulu pro mamo Javiera

25.11.2018

Je tři roky stará a již zacvičená v nošení nákladu. Prý jí budou říkat Jablko, neb její značka je symbol jablka. Zvířatům zde pro identifikaci nevypalují čísla, ale symboly.

Mamové často chodí dělat pagamenta (rituály) na několik dní do hor, a mnohdy s sebou nosí velký a těžký náklad. Ať už jde o potraviny nebo o předměty, které poté uloží na posvátná místa.

Na hřbetě muly vozí naložené pytle s předměty (mušle, semínka, kamínky, sušené ovoce...) - dary, které pak ukládají na speciálních místech jako uctění Matky Země. Děkují za její štědrost, pokouší se těmito pradávnými rituály udržet harmonii a rovnováhu na tomto světě. Žádají nás, "mladší bratry", jak lidi z moderní civilizace nazývají, abychom se probudili a přestali Matku Zemi drancovat a poškozovat.

Mamové muly velmi potřebují, proto je pro ně můžete koupit prostřednictvím našeho e-shopu. Zrovna teď se mamové, kteří s námi hodně pracovali, chystají vysoko do hor, aby tam udělali důležité pagamento pro Matku Zem a ponesou spoustu darů. Pokud budete chtít, pošleme Vám tištěný certifikát nebo potvrzení o daru, který si pak budete moci odečíst z daní. Certifikát můžete dát někomu třeba pod stromeček, jako dárek, který má smysl. https://eshop.jaguarpeople.org/daruj-darek/mula/

Tato mula bude dobrým společníkem mama Javiera na cestách za spirituální pracíale i pro nošení běžného nákladu.

- Mamové (spirituální autorita indiánských kmenů Kogi a Arhuaco a dalších) se často vydávají na několik dní do hor, aby provedli tzv. pagameto, rituál pro Matku Zemi.🌍
Používají k tomu krystaly křišťálu, do kterých myšlenkou zapisují informace, např. čisté prameny vody, plné řeky a úrodnou zem. Tyto krystaly pak zakopají do země nebo je dají ke zdroji vody, jako dar pro Matku Zemi.