Tábor

St 19.9 17.00

Aroma studio Tábor

Smetanova 711/2 (naproti botanické zahradě)

Příspěvek 350,00 Kč

Jedinečné osobní setkání s rodinou z indiánského kmene KOGI, kteří žijí v pohoří Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii - v tzv. Srdci světa.
Indiánský kmen Kogi si dodnes díky svému izolovanému životu v Kolumbijských horách Sierra Nevada zachovali tradiční způsob života, včetně původního prastarého jazyka. Jako nejvyšší hodnotu uznávají respekt k přírodě, harmonii a rovnováhu na planetě Zemi.
Každodenní život indiánů z tohoto kmene je pro nás příkladem života v plné přítomnosti a vědomém prožívání každého okamžiku.
Přijďte se s nimi setkat, sdílet s nimi jejich moudrost, dozvědět se více o jejich běžném životě i o tom, co bychom mohli udělat pro to, abychom mohli žít klidnějším způsobem života.

Přineste si s sebou krystaly křišťálu pro případ, že mamo Manuel pocítí udělat s nimi "pagamento" pro vodu na břehu Jordánu (po rituálu si je převezme a uloží je na posvátné místo). Pokud žádný nemáte, bude možnost zakoupit je na místě.

Na místě bude možné zakoupit si mochily - tradiční tašky indiánů ze Sierra Nevady. Dále přispět jakoukoliv finanční částkou na nákup půdy a stavbu tradičních chýší v pohoří Sierra Nevada pro zachování možnosti tradičního způsobu života rodiny Mamo Manuela.

Dárky, které můžete pro indiány přinést:

(Které mohou vézt s sebou do Kolumbie pro ostatní členy svého kmene)

  • Krystaly křišťálu
  • Střední a větší mušle z celého světa
  • Sušené ovoce, ořechy a semínka - domácí či neošetřené chemií
  • Drobné korálky na tradiční ženské náhrdelníky - nejlépe z české Preciosy
  • Bílé bavlněné plátno na jejich tradiční oděv.