Praha - Studio K3

26.9. od 19:00
Studio K3

Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)

Příspěvek 400,- (v hotovosti na místě)

Začínáme v 19h. Doporučujeme přijít dříve. Prostor bude přístupný od 18:30.

Orientační délka setkání je 2.5 - 3 hodiny. Nicméně večer bude probíhat v "indiánském čase" a mamo ho sám ukončí až bude cítit, že je konec.

Rezervace: p.barny@post.cz Kontaktní osoba: Petr Bartal, 604 539 415 

Tento večer je organizovaný společně s Petrem Bartalem.

Mamo Manuel povede setkání způsobem otázek a odpovědí. Napište nám, prosíme, vaše otázky do formuláře tohoto formuláře. Večer na ně mamo odpoví. Kdo se setkání nebude účastnit a má nějaké otázky, mama se zeptáme a pokusíme se na ně opovědět na webových stránkách Jaguar People.

Využijte tuto výjimečnou příležitost a napište nám vaši otázku. Otázky volte pečlivě, např. o jejich prastarých rituálech či způsobu života, neptejte se na otázky z osobního života.

Jedinečné osobní setkání s rodinou z indiánského kmene KOGI, kteří žijí v pohoří Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii - v tzv. Srdci světa.
Indiánský kmen Kogi si dodnes díky svému izolovanému životu v Kolumbijských horách Sierra Nevada zachovali tradiční způsob života, včetně původního prastarého jazyka. Jako nejvyšší hodnotu uznávají respekt k přírodě, harmonii a rovnováhu na planetě Zemi.
Každodenní život indiánů z tohoto kmene je pro nás příkladem života v plné přítomnosti a vědomém prožívání každého okamžiku.
Přijďte se s nimi setkat, sdílet s nimi jejich moudrost, dozvědět se více o jejich běžném životě i o tom, co bychom mohli udělat pro to, abychom mohli žít klidnějším způsobem života.

Přineste si s sebou krystaly křišťálu pro případ, že mamo Manuel pocítí udělat s nimi "pagamento" pro vodu na břehu Jordánu (po rituálu si je převezme a uloží je na posvátné místo). Pokud žádný nemáte, bude možnost zakoupit je na místě.

Na místě bude možné zakoupit si mochily - tradiční tašky indiánů ze Sierra Nevady. Dále přispět jakoukoliv finanční částkou na nákup půdy a stavbu tradičních chýší v pohoří Sierra Nevada pro zachování možnosti tradičního způsobu života rodiny Mamo Manuela.

Dárky, které můžete pro indiány přinést:

(Které mohou vézt s sebou do Kolumbie pro ostatní členy svého kmene)

  • Krystaly křišťálu
  • Střední a větší mušle z celého světa
  • Sušené ovoce, ořechy a semínka - domácí či neošetřené chemií
  • Drobné korálky na tradiční ženské náhrdelníky - nejlépe z české Preciosy
  • Bílé bavlněné plátno na jejich tradiční oděv.