Podpora Pro našeho spolupracovníka Oskara

30.05.2024

Milí přátelé a příznivci moudrosti indiánů☀️,

moc vás zdravím a zároveň prosím o sdílení zprávy ohledně Kolumbie🙏.

Vyslanec Mamů Calixto Suarez měl letos v plánu přijet opět do Čech. ale vážně onemocněl, podrobil se lékařské péči a pomalu se zotavuje. Věříme, že bude v pořádku, jsme s ním stále ve spojení a budeme se ho snažit podpořit i skrze možné on-line setkání.

Nyní  ale naléhavě prosíme za našeho kolumbijského přítele Oscara Garcíu, který celý život indiánské kmeny pohoří Sierra Nevada podporoval a pomáhal jim. Pravděpodobně si na něj budete pamatovat i z našich on-line setkání, na kterých nám právě Oscar život indiánů vždy poutavě přiblížil. Možná s ním, a tím lépe, máte i osobní zkušenost.

Laskavý Oscar, který nabízí vždy pomoc na dlani, doprovázel také indiány kmene Kogi a Arhuaco k nám do ČR. Bohužel je teď vážně nemocný a potřebuje akutní ošetření. Státní zdravotnictví mu nabízí pomoc až zhruba za rok, což už může být na vše pozdě, zatímco přes soukromé zdravotnictví je možná operace do týdne.🙈.

Oskarovi s uzdravováním pomáhá také Mamo Manuel, který byl několikrát v Čechách a pro jehož rodinu zajistil nadační fond Jaguar People 36 hektarový pozemek v Kolumbii.

Touto cestou moc prosíme o pomoc pro Oscara, pro kterého je nyní soukromá péče finančně nedostupná🥹.

Společnými silami můžeme podpořit život člověka, který si to velmi zaslouží, neboť celý svůj život pomáhal on proti utlačování našich "starších bratrů" - indiánů na severu Kolumbie🙌.

Otázka života a smrti má v tomto případě cenu několika desítek tisíc korun, není to žádná závratná částka... 😊

Máte-li možnost přispět jakoukoliv byť i minimální, částkou, budeme vám velice vděčni.🙏

Nemůžete-li Oskarovi přispět na operaci finančně, pošlete mu prosím na dálku přání a vizi plného zdraví a dlouhého života pro něho - má teprve 15-ti letou dceru....🍀

Zde je číslo účtu, od kterého má Oscar jako spolupracovník NF Jaguar People v Kolumbii kartu a může s ní v nemocnici rovnou zákrok zaplatit.

účet u FIO banky: 2301507103 / 2010

FIOBCZPPXXX

CZ30 2010 0000 0023 0150 7103

Děkueme předem za vaši laskavost a podporu.❤️

Simona Mariel

a za NF JP Šárka Dominová.