Kateřina Aramea Cermanová

Motto: "If you want to change the World, you must frst begin with yourself"

Cestování po světě mě obohacuje o vnímání lidí z širšího úhlu pohledu. Nacházím poklad světa, který je uchován uvnitř nás. 

Už jako malá holka jsem přemýšlela, proč jsme tady, co děláme na této planetě, odkud pocházíme. Dlouho mi trvalo, než jsem pochopila, že náš život je vlastně cesta, na které se neustále něco nového učíme a štěstí nejde hledat jinde než uvnitř nás samých... Cesta, která prochází několika fázemi a je na každém z nás, jak si vlastní život vytvoříme.
Objevování nových zemí a jejich kultur mě velmi obohatilo o mnoho zkušeností, že ne vše je samozřejmostí jako např. pitná voda, dostatek potravin, svoboda pohybu a projevu. A i přesto v některých zemích lidé, kteří mají málo a žijí ve skromnosti, žijí šťastnější život než my v konzumním světě.
A proto, když přišla možnost založit s mými blízkými Nadační fond Jaguar People na podporu, jak zlepšit žití na naší planetě, neváhala jsem. Jsem ráda, že mohu udělat další krok něco měnit.

Kdo jsem:

Ráda přijímám výzvy a učím se novým věcem. Marketingový guru, Terapeut psycho-energetické transformace, konzultant projektů (www.nuzest.cz, www.intuitivnitanec.cz aj.)

Věřím, že každý z vás může teď najít alespoň jednu věc, která může změnit svět k lepšímu...

A pokud ne, tak podpořte náš projekt!